Z WIZYTĄ U BURMISTRZÓW
Dodane przez sp1jjy dnia 15 wrzesień 2022 17:08

Images: 20220915_Barlinek.jpgW dniu 15 września 2022 roku przedstawiciele Zarządu ZOT PZK w Szczecinie, w osobach Janusz Tylkowski SP1TMN - prezes i Stefan Jaworski SP1JJY - sekretarz zostali przyjęci przez Burmistrza Barlinka pana Dariusza Zielińskiego, któremu został wręczony grawerton z podziękowaniami "za wsparcie, przychylność i pomoc w działalności Barlineckiego Klubu Krótkofalowców PZK SP1KRF w Barlinku".
W tym samym dniu wyżej wymienieni w towarzystwie Jerzego Włodarczyka SP1FMW prezesa Dębnowskiego Klubu Krótkofalowców PZK SP1PNW w Dębnie i Tadeusza Kowalczyka SP1WWS przewodniczącego Komisji Rewizyjnej ZOT PZK zostali przyjęci przez Burmistrza Dębna pana Krzysztofa Kulbickiego, który również otrzymał grawerton z podziękowaniami za wspieranie krótkofalarstwa i klubu SP1PNW w Dębnie.

Images: _U5A5033.JPGImages: _U5A5044.JPGSpotkania z Burmistrzami były bardzo owocne. Omówiono stan krótkofalarstwa na terenie gmin, możliwości krótkofalowców w organizowaniu łączności kryzysowych. Burmistrzowie byli zainteresowani potrzebami swoich klubów i ich możliwościami.

Obiecali iż będą pomagać w ich rozwoju.


Na zdjeciu górnym: Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński w środku. Z lewej Janusz Tylkowski SP1TMN, z prawej Stefan Jaworski SP1JJY.
Na zdjęciu dolnym Burmistrz Dębna Krzysztof Kulbicki otrzymuje grawerton. Zdjecie z prawej: Janusz SP1TMN, Burmistrz Krzysztof Kulbicki, Stefan SP1JJY i Jerzy Włodarczyk SP1FMW. Foto: SP1WWS