23 Maj 2024 02:12
Nawigacja
Zachodniopomorski OT PZK
· Strona główna
· Władze ZOT PZK
· Informacje ZOT
· SKŁADKA ZA 2024 ROK
· OPŁACONE SKŁADKI PZK
· QSL MANAGER
· Napisz do ZOT
· REJESTRACJA-PSZCZELNIK 2024
· Galeria zdjęć

ZAWODY I AKCJE DYPLOMOWE
· REGULAMIN - 900 LAT CHRYSTIANIZACJI PZ
· REGULAMIN AKCJI DYPLOMOWEJ SP1KM i CN "FILARY" STARGARD
· Zawody DNI MORZA

W sieci
· Ciekawe linki

· Strona internetowa ZG PZK
Technika
· Ciekawostki techniczne
Pobierz
· Publikacje techniczne
· Pozostałe publikacje
· Deklaracja PZK

Ostatnie artykuły
· DYPLOMY 2024
· DYPLOMY 2024
· INFORMACJE ZOT
· KARTY QSL
· Chińskie satelity z...
Strony klubowe:
· SP1KRF

· SP1KZE

· SP1PBW

· SP1PKW

· SP1PMY

· SP1PNW

· SP3YPR

PO WALNYM ZEBRANIU ZOT PZK
2024-Walne-22024-Walne-3Zebranie sprawnie prowadził Radosław Soroka SP1O. Sprawozdanie z działalności Zarządu przedstawił Janusz Tylkowski SP1TMN, skarbnik Kamil Matysek SQ1M przedstawił sprawozdanie finansowe. Następnie protokół Odzdziałowej Komisji Rewizyjnej przedstawił jej przewodniczacy Tadeusz Kowalczyk SP1WWS. Podsumowujac swoje wystąpienie zawnioskował o udzielenie absolutorium ustępujacemu Zarządowi.
Sprawozdania przez uczestników zebrania zostały zaakceptowane bez uwag. W ramach dyskusji głos zabrał Andrzej SP1WSR, który wykorzystał możliwość by zapoznać zebranych kolegów nad ogromem i trudnościami prac wykonanych przez niego i kolegów Adama SP1TMT, Macieja SP1N i Janusza SP1TMN przy wymianie fidera na przemienniku w Kołowie. Podkreślił, że prace te zostały wykonane bardzo profesjonalnie i od tego mementu nie ma żadnych problemów z pracą zainstalowanych tam przemienników. Obecni gromkimi brawami podziękowali za zaangażowanie wymienionych kolegów i za przedstawioną informację.
Ustępujący członkowie Zarządu: Janusz Tylkowski SP1TMN, Stefan Jaworski SP1JJY, Jacek Mruk SP1NEN, Kamil Matysek SQ1M i Romuald Świlczewski SQ1FYX w głosowaniu jawnym uzyskali absolutorium, bez głosów przeciwnych.
Komisja skrutacyjna w osobach: Jana Lichwiarskiego SQ1PSA, Andrzeja Łączmańskiego SP1WSR i Artura Krawczyka SP1QY przeprowadziła tajne głosowanie w którym został wyłoniony nowy Zarząd Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego PZK w Szczecinie w osobach:
- Janusz Tylkowski SP1TMN - prezes
- Stefan Jaworski SP1JJY - sekretarz
- Kamil Matysek SQ1M - skarbnik
- Jacek Mruk SP1NEN - członek zarzadu
- Romuald Świlczewski - członek zarzadu.
W głosowaniu wyłoniono członków Oddziałowej Komisji Rewizyjnej ZOT PZK:
- Krzysztof Mruk SP1MGM - przewodniczacy
- Robert Hełminiak SP1D - członek OKR
- Piotr Wójcik SP1HN - członek OKR
Zebranie wyłoniło delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów PZK w osobach: Stefan Jaworski SP1JJY i Janusz Tylkowski SP1TMN.
Kolega Zbyszek SP3NYF złożył wniosek o podniesienie wysokości składki oddziałowej z 2 zł do 3 zł misięcznie, czyli do kwoty 36 zł rocznie. W głosowaniu uczestniczyło 38 osób. Za wnioskiem było 25 głosów, przeciwnych 11 i 2 osoby się wstrzymały. Tym sposobem Zebranie podniosło od 1 stycznia 2025 roku składkę oddziałową do kwoty 36 zł rocznie.
Kończąc zebranie Prezes Janusz Tylkowski podziękował wszystkim za obecność na zebraniu i za obdarzenie zaufaniem Zarzadu. Złożył podziękowania kolegom Rafałowi SP3HTF i Zbyszkowi SP3NYF za zapewnienie obsługi technicznej zebrania, dotychczasownym członkom Odziałowej Komisji Rewizyjnej Tadeuszowi Kowalczykowi SP1WWS i Mirosławowi Stefanowiczowi SQ1SNU. Złożył podziękowania   kolegom zajmującymi się techniczną obsługą i konserwacją przemienników za poświęcony czas i umiejętności pozwalające na utrzymanie w sprawności używanych przez krótkofalowców przemienników.
Na tym Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze ZOT PZK się zakończyło.

Relacjonował: SP1JJY

Ps. Specjalne podziękowania dla Tadeusza SP1WWS za nadesłane zdjęcia

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybkie info
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/01/2024 18:40
STAN OPŁATY SKŁDEK NA DZIEŃ 16.012024r
Wygenerowano w sekund: 0.02 Original theme by Nick Jones Modyfied into Gillette_Blue by Harly 1,231,770 Unikalnych wizyt