19 Czerwiec 2018 05:11
Nawigacja
Zachodniopomorski OT PZK
· Strona główna
· Władze ZOT PZK
· Informacje ZOT
· Aktualne składki
· Składki do ZG PZK
· Napisz do ZOT
· Galeria zdjęć

Zawody
· Zawody DNI MORZA
· Dni Aktywności SP1

W sieci
· Ciekawe linki

Technika
· Bosch KF161
· Programator UniProx
· Wyświetlacz LCD Nokia
· >>> wszystkie artykuły
Pobierz
· Publikacje techniczne
· Pozostałe publikacje
· UKE
· Deklaracja PZK

Ostatnie artykuły
· SKŁADKI DO ZG PZK
· SKŁADKI NA ROK 2017
· Opracowania Krzyszto...
· VX3 - SP1WSR
· Trzaski m.cz. w TS52...
Strony klubowe:
· SP1KMK

· SP1KRF

· SP1KZE

· SP1PBW

· SP1PKW

· SP1PMY

· SP1PNW

· SP3YPR

ZESTAWIENIE WYNIKÓW ZAWODÓW KRÓTKOFALARSKICH 2010
Informacje ZOT PZKDzięki uprzejmości kolegi Krzysztofa SP1MVG publikuję zestawienie wyników zawodów które miały miejsce w roku 2010. Krzysztof zebrał je dla nas i przesłał do ZOT. Dziękujemy!

Andrzej SP1WSR.
Wyprawy do obszarów SPFF
Użytkownicy
Krzysztof SP1MVG jest jednym z najaktywniej działających krótkofalowców OT14. Można Go spotkać na wszystkich pasmach KF i UKF. Nadesłał do mnie w związku z moim apelem materiał, który dla Was zamieszczam.

Namawiam do naśladowania.

Całość jak zwykle po kliknięciu " Czytaj więcej ".

Vy73! Andrzej SP1WSR

Dyplom okolicznościowy SN0MD.
Newsy
Jak co roku w kwietniu klub SP1PNW uruchamia stację okolicznościową SN0MD, z okazji Maratonu Dębno. W tym roku 38 już maraton chcemy upamiętnić wydaniem okolicznościowego dyplomu. Stacja SN0MD będzie pracowała w dniach od 1 do 15 kwietnia. Zapraszamy do łączności.


Całość jak zwykle po kliknięciu " Czytaj więcej ".

ID-RP2C ICOM już w Szczecinie.
Newsy

Z wielką pomocą kolegów z Łodzi i okolic: Janek SQ7AEC, Witek SP7WNA, Adam SQ7LRX, Maciej SP7VCX, Maciej SP7XIA, Piotr SQ7AYZ, oraz kolegi Artura SP5QWK z Warszawy mamy już w naszym oddziale ZOT Controller firmy ICOM wraz z serwerem na którym zainstalowano odpowiednie oprogramowanie. Zestaw ten połączony będzie za pośrednictwem odpowiedniej płytki z urządzeniami TX i RX firmy Motorola. Płytkę na ten cel przekazał nam Maciej SP1QXN. Wielkie podziekowania również dla Janusza SP1ALK, który w czasie ostatniej wizyty w Szczecinie przekazał znaczną sumę pieniędzy na ten cel. Temat jest dość zaawansowany i łączy w sobie zagadnienia radiowo informatyczne. W Polsce D-Star rozwija się już jakiś czas i nowych stacji z dnia na dzień przybywa. Szczecin jako jeden z pierwszych uruchomił działąjący cały czas przemiennik DV SR1UVS w Kołowie. Dzięki zakupionemu urządzeniu będzie widziany w sieci G2 ICOM-a, która łączy wszystkie urządzenia na całym Świecie. Problem jaki przed nami stoi to dostęp do sieci internet w Kołowie. Wstępne rozmowy dały odrobinę nadziei. Aktualnie sprzęt jest w pracy u Adriana SP1XNA. Staramy się włączyć go tymczasowo z tamtego miejsca. Jak tylko będzie dostęp do internetu w Kołowie stanie on tam i zyska wejście również od strony w.cz. . Puki co będzie pełnił rolę serwera do którego podłączony będzie SR1ZK (chwilowo na testach DV), oraz wszyscy ci którzy tego zapragną nie ważne gdzie się znajdując.

Andrzej SP1WSR
.
Henryk Pacha SP6ARR SK.
Newsy
silent keyHenryk SP6ARR SK
Z wielkim smutkiem informuję, że dzisiaj, tj. 26.02.2011r. ok. godz.14-tej odszedł od nas do wieczności nasz kolega Henryk Pacha SP6ARR, członek OT-01 PZK.
news: videoexpres.jpg

Wraz z odejściem Henia przechodzi do historii PZK cała Jego działalność dziennikarza – krótkofalowca. W latach 70-tych kol. Henryk był redaktorem cyklicznego programu „Krótkofalowcy” emitowanego w telewizji publicznej, a do dzisiaj był redaktorem i wydawcą programu „Krótkofalowcy Bis” nadawanego w telewizji internetowej oraz TV satelitarnej EDUSAT.

Henryk był niestrudzonym propagatorem krótkofalarstwa, zawsze był z kamerą tam, gdzie działali krótkofalowcy. Jego działalność pokazała społeczeństwu, czym jest krótkofalarstwo i w sposób ewidentny zwiększyła szeregi polskich krótkofalowców i PZK.
Za swoją działalność został odznaczony Złotą Odznaką Honorową PZK a także niedawno ustanowionym Medalem Braci Odyńców z nr 2.
Któż Go teraz zastąpi……???
Cześć Jego pamięci.

W imieniu kolegów z OT-01 Staszek SP6BCC
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybkie info
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

20/05/2018 20:28
04.06-10.06.2018r.
Dni Aktywności ZOT PZK. Regulamin; www.sp1pbw/news.ph
p

21/03/2018 18:20
Nie działa link "Dni Aktywności SP1" Angry

30/11/2017 11:07
Od 2018roku nowe składki członkowskie. Sprawdź ,,Aktualne składki"

07/06/2017 09:07
5-11.06.2017r. Dni Aktywności SP-1

27/04/2017 16:07
13 maja zapraszamy na wersję piknikową Gorzowskich Spotkań Krótkofalowców w... Santoku. Więcej tu: http://sp3ypr.pl/?
ap=gsk6&ak=rozne&ar=
gsk

Wygenerowano w sekund: 0.04 Original theme by Nick Jones Modyfied into Gillette_Blue by Harly 565,032 Unikalnych wizyt