23 Maj 2024 01:06
Nawigacja
Zachodniopomorski OT PZK
· Strona główna
· Władze ZOT PZK
· Informacje ZOT
· SKŁADKA ZA 2024 ROK
· OPŁACONE SKŁADKI PZK
· QSL MANAGER
· Napisz do ZOT
· REJESTRACJA-PSZCZELNIK 2024
· Galeria zdjęć

ZAWODY I AKCJE DYPLOMOWE
· REGULAMIN - 900 LAT CHRYSTIANIZACJI PZ
· REGULAMIN AKCJI DYPLOMOWEJ SP1KM i CN "FILARY" STARGARD
· Zawody DNI MORZA

W sieci
· Ciekawe linki

· Strona internetowa ZG PZK
Technika
· Ciekawostki techniczne
Pobierz
· Publikacje techniczne
· Pozostałe publikacje
· Deklaracja PZK

Ostatnie artykuły
· DYPLOMY 2024
· DYPLOMY 2024
· INFORMACJE ZOT
· KARTY QSL
· Chińskie satelity z...
Strony klubowe:
· SP1KRF

· SP1KZE

· SP1PBW

· SP1PKW

· SP1PMY

· SP1PNW

· SP3YPR

SP1KRF W EUROPEJSKIM CENTRUM SPOTKAŃ W BARLINKU
W  dniu 22 września 2011 r. otworzono w Barlinku Europejskie Centrum Spotkań wspólny projekt współpracy transgranicznej krajów Meklemburgi, Pomorza Przedniego / Brandenburgi i Rzeczpospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie).


Projekt po stronie polskiej obejmował modernizację bazy Barlineckiego Ośrodka Kultury w którym miał swoja siedzibę Klub SP1KRF. Istniała obawa że klub nie wróci na swoje miejsce, dzięki dobrej współpracy działaczy Klubu SP1KRF z władzami miasta i dużym zaangażowaniu się w tą sprawę Zarządu Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego PZK, Klub nie zaprzestał pracy na okres remontu, po którym wrócił na swoje miejsce do nowego pomieszczenia.


W dniu 22 października 2011 r. odbyło się uroczyste  spotkanie w nowych  pomieszczeniach klubu. A okazją do tego było  zajęcie przez klub SP1KRF po raz kolejny  I miejsca w "Dniach Aktywności SP1-2011” w kategorii klubów, jak i zajęcie pierwszego miejsca w kategorii indywidualnej KF i UKF przez członków tego Klubu. Uroczystość wręczenia pucharów i dyplomów zwycięzcą "Dni Aktywności SP1-2011” odbyła się w nowo oddanej sali konferencyjnej.Zwycięzcą w kategorii KF został  Maciej SQ1KTR 17 letni członek Klubu który w kwietniu 2011 r. zdał egzamin na świadectwo operatorskie a w czerwcu wystartował w Dniach Aktywności SP-1 i w zawodach Dni Morza 2011. Maciej SQ1KTR bierze czynny udział w życiu klubu . Poznałem go kiedy wraz ze Stanisławem SP1IVL pracowałem w ćwiczeniach SPEm Com 14.05.2011. Stacja Klubowa SP1KRF była stacja sztabową okręgu 1 Maciej dzielnie nas wspierała ewidencjonując meldunki od stacji z terenu.Zwycięzcą w kategorii UKF została Agnieszka SQ1VAA która na co dzień  jest aktywna  na pasmach, co również  udowodniła zajmując II miejsce  w kategorii KF w "Dniach Aktywności SP1-2011”. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz Barlinka pan Zygmunt Siarkiewicz  oraz pani dyrektor Barlineckiego Ośrodka Kultury Brygida  Liśkiewicz jak również koledzy  krótkofalowcy z sąsiednich klubów SP1KZO z Lipian, SP1PNW z Dębna, SP3YPR z Gorzowa Wielkopolskiego.W tak zacnym gronie miałem okazje podziękować panu Burmistrzowi jak i pani Dyrektor BOK za to że dotrzymali  danej rok temu obietnicy że klub wróci do BOK. Dzisiaj  Klub SP1KRF  wraz z władzami miasta zaprasza wszystkich  krótkofalowców do Berlinka, bardzo ładnego miasta na Pomorzu Zachodnim. W Centrum Spotkań gdzie klub się znajduje jest również baza hotelowa o wysokim standardzie gdzie można przenocować, jest okazja do spędzenia krótkofalarskiego urlopu w Barlinku.

Janusz SP1TMN

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybkie info
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/01/2024 18:40
STAN OPŁATY SKŁDEK NA DZIEŃ 16.012024r
Wygenerowano w sekund: 0.02 Original theme by Nick Jones Modyfied into Gillette_Blue by Harly 1,231,528 Unikalnych wizyt